eGifter: یک تجارت کوچک که کارهای بزرگی انجام می دهد

eGifter: یک تجارت کوچک که کارهای بزرگی انجام می دهد

eGifter: یک تجارت کوچک که کارهای بزرگی انجام می دهد

اخبار بزرگ! eGifter.com یک عضو رسمی جنبش فروشگاه [کوچک ® است. جنبش American Express® Shop Small® Movement ، یعنی! با افتخار ، ما جزء معدودی انتخاب شده برای شرکت در تبلیغات American Express® Card the Let’s All Shop Small® تبلیغاتی هستیم. هیجان انگیز! اما بهتر است ، این یک معامله فوق العاده برای مشتریان ما است. این تبلیغات ویژه می تواند برابر با 50 دلار تخفیف مستقیم به حساب American Express® شما باشد. به عنوان یک تجارت کوچک که کارهای بزرگ را انجام می دهد ، هیچ چیز بزرگتر از بازگشت پس انداز برای خریدارانی که با یک شرکت کلاس جهانی مانند American Express® همکاری می کنند ، ندارد.

ایده بزرگ این است

  • این کار را انجام دهید: ثبت نام در تبلیغات
  • سپس: یک کارت هدیه 10 دلاری را در eGifter.com با کارت American Express® خود بخرید
  • دریافت کنید: American Express® اعتبار 5 دلاری را به حساب Amex شما اعمال می کند

ابتدا ، کارت واجد شرایط American Express خود را ثبت کنید

ابتدا باید کارت واجد شرایط خود را با American Express ثبت نام کنید تا تاریخ 26/27/2020 ( اینجا کلیک کنید). با استفاده از کارت ثبت نام شده خود ، یک خرید 10 دلار + به طور مستقیم با eGifter یا هر مشاغل در ایالات متحده در نقشه کوچک نقشه انجام دهید. مهلت خرید 9/20/2020 است و می توانید 10 خرید را انجام دهید.

 AMEX اکنون دکمه ثبت نام کنید
اکنون کارت Amex خود را ثبت کنید.

سپس ، در eGifter.com به خرید بروید.

یک تجربه خرید عالی از آسایشگاه های خانه لحظاتی از شما دور است. خرید یک چیز خاص برای خودتان بسیار سرگرم کننده و آسان است – شما آن را سزاوار آن هستید. یا ، آن هدیه ای را که برای انتخاب خود منظور داشته اید ، ارسال کنید ، اما زمان آن را پیدا نکرده اید. به هدیه آخرین لحظه نیاز دارید؟ این شانس شماست به هر مناسبت ، تولد ، سالگرد ، فارغ التحصیلی ، کودک جدید یا "فقط به همین دلیل" ، همه چیز در بازار eGifter.com وجود دارد. با انتخابی جذاب از بیش از 300 خرده فروش محبوب ، رستوران و تجربه ، می توانید یک زمان آسان و سرگرم کننده از آن داشته باشید.

 دکمه خرید AMEX اکنون
خرید کارت هدیه در eGifter.com

ما از به اشتراک گذاشتن این پیشنهاد منحصر به فرد عضو کارت Express American Express با شما خوشحال می شویم! اکنون می توانید از جاهایی که دوست دارید- و کسانی که شما را دوست دارند- پشتیبانی کنید. هم اکنون در تاریخ 7/26/2020 به آدرس shopmall.com ثبت نام کنید. صلاحیت و شرایط اعمال می شود.