10 کارت هدیه عجیب و جالب برای نوجوانان

10 کارت هدیه عجیب و جالب برای نوجوانان

10 کارت هدیه عجیب و جالب برای نوجوانان

برای یک بچه خیلی باحال به یک هدیه بسیار جالب احتیاج دارید؟ جلوترش رو نگاه نکن. ما توانستیم شما را با انتخاب کارت هدیه مورد تأیید نوجوانان خود تحت پوشش قرار دهیم. ما یک لیست از کارتهای هدیه عالی که crankin مورد تقاضای زیاد نسل کل Z'ers است را گردآوری کرده ایم. به احتمال زیاد ، جوان در زندگی شما شایسته برخی چیزهای اضافی است. بنابراین ، فقط یک (یا بیشتر) از 10 کارت هدیه فوق العاده جذاب برای نوجوانان را انتخاب کنید تا نشان دهد شما روند مد روز دارید. در مورد ما ، ما از اینکه این ورق تقلب دقیقاً تنظیم شده egiftcard را تنظیم کنیم خوشحال خواهیم شد.

10 کارت هدیه فوق العاده جالب برای نوجوانان

اگر می خواهید آنها از شما به عنوان بهترین هدیه دهنده یاد کنند ، یک کارت هدیه انتخاب کنید مارک از لیست زیر. پس از اتمام کار ، خود را در بازار eGifter.com مشاهده خواهید کرد. از آنجا ، روی "ارسال به یک دوست" کلیک کنید و روند کار را ادامه دهید. سپس ، لگد بزنید و آرام باشید. زیبا انجام شد.

10 جالبترین مارک کارت هدیه ورق ترفند نیاز به دانستن
اکنون دریافت کنید
 کارت هدیه eGifter Twitch
با بیش از 15 میلیون کاربر فعال روزانه (پخش کنندگان و گیمرها) ، مکالمات و اقدامات 24/7 روزانه به روشی کاملاً شخصی ادامه دارد. در مورد twitch بیشتر بیاموزید.
اکنون آن را دریافت کنید
 کارت هدیه eGifter Roblox
هر بازی یا تجربه ای را که بتوان تصور کرد در Roblox ایجاد کنید. بازیکنان می توانند پارک تفریحی نهایی ایجاد کنند ، در یک نمایش مد بازی کنند ، به یک ابرقهرمان تبدیل شوند ، یا به سادگی خانه ای رویایی بسازند و با دوستان خود در معاشرت باشند در مورد Roblox بیشتر بیاموزید. ] عشق به توسعه نرم افزار و شور و شوق فناوری را با هدیه یادگیری کدگذاری پرورش دهید. در مورد Simply Coding بیشتر بدانید.
اکنون دریافت کنید
 کارت هدیه eGifter Crunchyroll
محبوب ترین مارک انیمیشن جهان ، crunchyroll.com طرفداران انیمه و مانگا را در بیش از 200 کشور و سرزمین با تجربیات 360 درجه متصل می کند. درباره Crunchyroll بیشتر بیاموزید.
اکنون آن را دریافت کنید
 eGifter Gamestop Gift Card
بازی ها و تجهیزات مورد نظر شما. هر زمان که. هر کجا که. با این حال. درباره Gamestop بیشتر بیاموزید.
هم اکنون آن را دریافت کنید
 eGifter PlayStation Gift Card
PlayStation دارای کتابخانه ای عظیم و پر از بازی های ویدیویی است که نوجوانان عاشق آن هستند. درباره Sony PlayStation بیشتر بدانید.
اکنون دریافت کنید
 eGifter Xbox Gift Card
بسیاری می گویند این بهترین سایت برای گیمرها است. گیمر مورد علاقه شما مطمئناً می داند. درباره Xbox بیشتر بدانید.
آن را دریافت كنید
 eGifter Fanatics Gift Card
روحیه تیم در Fanatics بسیار خوب است ، به دنبال لباس ورزشی و غرور طرفداران باشید. درباره Fanatics بیشتر بیاموزید.
اکنون آن را دریافت کنید
 eGifter Dave & Gift Card Gift Card
آنها به دلیل بازی معروف هستند. چیزی برای همه وجود دارد و جوایز را می توانید بوت کنید. درباره Dave & Buster’s بیشتر بیاموزید.
اکنون دریافت کنید
 گیفت کارت eGifter Guitar Center
به عنوان یک بازار جهانی برای آلات موسیقی ، دروس موسیقی نیز ارائه می شود! هر کسی می تواند برای یادگیری گیتار ، باس ، درام ، پیانو ، دی جی با آموزش 30 دقیقه یا 60 دقیقه ای ، آنلاین یا فروشگاه های خاص ثبت نام کند. درباره مرکز گیتار بیشتر بیاموزید.
با این 10 کارت هدیه دیوانه وار جالب برای نوجوانان از eGifter یک سوپراستار هدیه به نوجوانان و تیزرهای زندگی خود باشید.