گنجاندن سلامت دیجیتال در برنامه های سلامتی 2021 شما

گنجاندن سلامت دیجیتال در برنامه های سلامتی 2021 شما

همانطور که به سال 2021 می رویم ، کارفرمایان به دنبال ورق زدن روی یک سال سخت هستند. با این حال ، فشار برای برنامه های سلامت و سلامتی دیجیتال هنوز هم رایج است و باید بخشی از برنامه 2021 شما باشد. از آنجا که بسیاری از سازمانها از راه دور باقی مانده اند ، کارکنان مزایای سلامتی و سلامتی را که هنگام کار در دفتر در دسترس بودند از دست می دهند. برای کارفرمایان مهم است که انگیزه کارمندان خود را برای حفظ سلامتی بخصوص در ماههای زمستان حفظ کنند.

برای جمعیت مسن تحت پوشش مدیکر ، اطمینان از اینکه این کارمندان با ویزیت مراقبت های پیشگیرانه سالانه و همچنین تشویق رفتار سالم ، سال خود را با شروع سالمی شروع می کنند ، کلید موفقیت برنامه سلامتی در دراز مدت است.

برای هر نیروی کار ، موفقیت در برنامه سلامتی و سلامتی (حتی در یک بیماری همه گیر) منجر به کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی شرکت ، کاهش خطرات بهداشتی برای شرایط قابل پیشگیری ، تشویق عادات سالم و کاهش غیبت می شود.

همانطور که شروع برنامه ریزی سال 2021 ، هدیه کارت ها می توانند به حمایت از یک شروع سالم و سالم در سال جدید کمک کنند حتی در حالی که بسیاری از کارمندان همچنان وقت بیشتری را در خانه می گذرانند و Telehealth جز component برجسته خدمات بهداشتی است.

بهداشت و سلامت کارمندان دیجیتال باقی مانده است

کارکنان عادت کرده اند به مزایای سلامتی در دفتر ، چه یک سالن ورزشی در محل کار ، یک ورزشگاه از طریق بیمه نامه های درمانی یا گروه های تناسب اندام در داخل نیروی کار. از ابتدای همه گیر شدن ، این هدیه ها در دسترس نبوده اند. از آنجا که تیم های منابع انسانی مشوق های سلامتی خود را برای سال 2021 برنامه ریزی می کنند ، مهم است که ابتکار عمل را به جای محروم کردن از آن ، به سمت دیجیتال تغییر دهند. کارمندان سالم بهره وری خود را حفظ می کنند و حتی در فصل آنفولانزا میزان غیبت را کاهش می دهند که به ادامه کار شما کمک می کند. برنامه های سلامتی و سلامتی دیجیتال می توانند اهداف مختلفی از جمله:

  • حفظ گروههای متمرکز بر تناسب اندام در داخل نیروی کار خود ، مانند یک باشگاه پیاده روی یا یک گروه دستور العمل سالم. راه هایی برای جلسات بصورت آنلاین ، خواه یک جلسه بزرگنمایی یا کانال Slack ، بیابید.
  • ارتقا] تغذیه سالم – اگرچه نمی توانید وعده های غذایی و میان وعده های سالم را به کارمندان ارائه دهید ، اما همچنان می توانید غذای سالم را در بین کارمندان ارتقا دهید. سعی کنید گروه های کوچکی ایجاد کنید که ناهارهای سالم را در فواصل منظم با یک تماس تصویری به اشتراک بگذارند.
  • تمرکز بر سلامت روان – نگرانی های مربوط به بهداشت روانی به عنوان یک نتیجه از بیماری همه گیر شناخته شده است ، بنابراین تمرکز بر مدیریت سلامت روانی کارکنان ممکن است داشته باشد تأثیر واقعی بر نیروی کار شما. با کارت های هدیه ، مانند آنهایی که به اپل ارائه می شوند ، پشتیبانی از کارمندان با پوشش اشتراک هایی که خدمات بهداشت روان دیجیتال را از طریق دور درمانی ، برنامه های مدیتیشن و غیره ارائه می دهند ، آسان است.
  • تشویق واکسن های آنفلوآنزا – فصل بهتر از نداشتن یک فصل است. ترویج واکسیناسیون به شما کمک می کند تا نیروی کار شما در طول فصل آنفلوآنزا و بیماری همه گیر سالم و مثمر ثمر باشد. کارت های هدیه CVS® می توانند برای تأمین هزینه های واکسن آنفولانزا تهیه شوند و می توانند برای خرید داروی سرماخوردگی / آنفولانزا مورد استفاده قرار گیرند و کارمندان مختلف محصولات بهداشتی ممکن است در این زمان از سال به دنبال تهیه سهام باشند.

بیماران مدیکر باید 2021 را سالم و قوی شروع کنند

برای بسیاری از سازمان ها ، برنامه های سلامتی و سلامتی آنها طیف وسیعی از سن را پوشش می دهد. برای کارکنانی که ممکن است تحت پوشش Medicare باشند ، اطمینان از اینکه در بالای مراقبت های بهداشتی خود باقی می مانند بسیار مهم است. در طول همه گیری ، بسیاری از افراد از قرار ملاقات های مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه و روش های انتخابی عقب مانده اند.

استفاده از یک برنامه سلامتی و سلامتی می تواند کارمندان را یادآوری ، تشویق و حمایت کند تا در این قرارهای مراقبت پیشگیرانه (حتی اگر از طریق Telehealth تحویل داده شوند) و مدیریت نسخه ها. ارائه مشوق های کارت هدیه ، که شیوه زندگی سالم این برنامه ها را ترویج می کند ، می تواند راهی عالی برای ارتقا behavior رفتار سالم در بین افراد مسن کارمند باشد ، بدون اینکه آنها را در میان همسالان و همکارانشان تفکیک کنید.

کارت های eGift چگونه می توانند از برنامه سلامتی شما پشتیبانی کنند

همانطور که مشوق ها و جوایز خود را برای برنامه سلامتی و سلامت 2021 انتخاب می کنید ، کارت های eGift نه تنها یک گزینه محبوب نیستند ، بلکه اثبات شده است که در خدمت به جمعیت کارمندان شما تأثیرگذار است. کارتهای eGift گزینه های متنوعی را ارائه می دهند که مورد توجه کارکنان قرار می گیرند ، به ارتقاness سلامتی از طریق ورزش ، سلامت روان و مراقبه با مارک هایی مانند Apple یا تهیه تجهیزات ضروری با مارک هایی مانند CVS® و کارت های هدیه از مارک هایی مانند Home Chef ، کمک می کنند. سازمان حتی می تواند از غذای سالم در خانه با کیت های تحویل وعده غذایی پشتیبانی کند. کارتهای eGift که بصورت دیجیتالی و فوری تحویل داده می شوند ، ایجاد انگیزه و پاداش برای یک نیروی کار پراکنده یا از راه دور را ساده می کنند. سرانجام ، در حالی که تیم های منابع انسانی به دنبال راه هایی برای به دست آوردن فرزندخواندگی برای تغییر برنامه های برنامه های دیجیتالی در سال 2021 هستند ، ادغام انگیزه های سلامتی و سلامتی دیجیتال می تواند برای افزایش فرزندخواندگی و حفظ مشارکت در برنامه های سلامتی دیجیتال در سال 2021 حیاتی باشد.

برای حساب رایگان خود ثبت نام کنید در Engage2Reward امروز برای دسترسی به بیش از 300 مارک کارت هدیه که می توانید با کلیک یک دکمه برای اقدامات دیجیتال سلامت و سلامتی 2021 و فراتر از آن تحویل دهید!

]  امروز ثبت نام كنيد