کدهای تبلیغاتی بی نظیر در تجربه Braze متقابل کانال

کدهای تبلیغاتی بی نظیر در تجربه Braze متقابل کانال

کدهای تبلیغاتی بی نظیر در تجربه Braze متقابل کانال

اگر به شما بگویم که Braze می تواند به لطف یکپارچه سازی داخلی با Voucherify ، کدهای کوپن و کارتهای هدیه منحصر به فرد را در پیام های چند کانال ارسال کند؟

فقط به تصویر نگاه کنید ، کدام پیام برای شما قانع کننده تر به نظر می رسد؟

 Braze with / بدون Voucherify Integration

تمام آنچه شما نیاز دارید شروع کنید یک حساب Voucherify است که با Braze ارتباط دارد. Voucherify انگیزه های همه نوع و قالب ها را ارائه می دهد. در بسیاری از قالب ها مانند متن ، QR و بارکدها می توانید از:

استفاده کنید.

پیام های تبلیغاتی خود را که قبلاً مجهز به کدهای منحصر به فرد هستند ، تصور کنید که مشتریان شما می توانند بلافاصله آنها را بازخرید و به راحتی آنها را ردیابی کنید.

برای تصویر بهتر ، ما یک کتابخانه کوتاه با الهام از تبلیغات تبلیغاتی ایجاد شده در Voucherify ایجاد کردیم و از طریق Braze توزیع کردیم. ایده های ما را سرقت کنید ، گردش کار را سفارشی کنید و ببینید که چگونه نرخ تبدیل شما رشد می کند!

چگونه کار می کند – ادغام Braze و Voucherify

این ساده است. Voucherify یک سیستم عامل همه در یک است که کدهای تبلیغی و کارت های هدیه را به پروفایل مشتری در Braze ایجاد و توزیع می کند. Braze این کدها را در قالب قالب های سفارشی که به طور خودکار به مخاطبان شما ارسال می شود ، قرار می دهد.

 Braze و Voucherify به عنوان مثال ادغام

چه مهم است ، می توانید کدهای ارسال شده را ردیابی کنید و عملکرد آنها را در داشبورد Voucherify نظارت کنید. هر بازپرداخت ، چه موفق و چه موفق ، در زمان واقعی با جزئیات مشتری و سفارش مشخص می شود.

موتور قوانین Voucherify به شما این امکان را می دهد تا مشوق ها را با محدودیت استفاده متنوع که بودجه شما را ایمن نگه می دارد ، سفارشی کنید. و به لطف همگام سازی داده ها ، شما می توانید تقسیم مخاطبان را از Braze به Voucherify منتقل کنید و با تبلیغات خود مشتریان خاص را هدف قرار دهید.

در هر لحظه ، هر کد غیرفعال می شود و هر بازخرید قابل برگشت است. مهم نیست که از مقیاس ، همیشه کنترل داشته باشید.

می توانید از Braze Content Connected یا Attribute های سفارشی استفاده کنید و کدهای مربوط به Voucherify را به پروفایل مشتری در Braze ارسال کنید.

 کد بریز برای توزیع

ادغام حساب های Braze و Voucherify یک تکه کیک است. و دقیقاً صحبت کردن ، فقط چند کلیک است. سپس می توانید تبلیغات ، کمپین های کوپن یا برنامه های ارجاع را برای هدف قرار دادن بخش های خاصی از مشتریان در Braze ایجاد کنید.

مشتریان را بهتر با کدهای منحصر به فرد درگیر کنید

اول ، توجه مشتریان را جلب می کنید. دوم ، آنها را متقاعد کنید که بخرند. سوم ، شما وفاداری را القا می کنید. به نظر می رسد راه طولانی و بسیاری اقدامات برای تبدیل بازدید کننده به مشتری وفادار است. و اگر می توانستید با استفاده از Braze و Voucherify به همه اینها برسید؟

 اطلاعات مربوط به بازاریابی تشویقی

به دنبال مجله Braze ، جذب مشتری بزرگ در آغاز شروع می شود ، و حقیقت این است که ، شما فقط یک فرصت را دارید تا یک برداشت اول خوب داشته باشید.

" کمتر از 25٪ افرادی که یک برنامه بارگیری می کنند ، روز دیگر به آن باز می گردند" ( Magazine Braze )

با استفاده از Braze می توانید چشم ایجاد کنید – گرفتن پیام ها و به راحتی آنها را از طریق کانال های تنظیم شده برای کاربران جدید هدف قرار می دهد. Voucherify به شما امکان می دهد تا انگیزه های شخصی شده را در این پیام ها اضافه کنید و تجربه پیشنهادی را تشدید کنید.

تخفیف های کارت اعتباری یا کارت هدیه باعث افزایش جذب مشتری می شوند و دلیل خوبی را برای آنها فراهم می کنند.

"ایمیل های حاوی کوپن افزایش 48٪ در درآمد از طریق ایمیل" ( ReadyCloud )

 پیام با کوپن تخفیف

شما می توانید تولید کنید کدهای منحصر به فرد و هنگام ورود به سیستم کاربر جدید ، آنها را بصورت خودکار ارسال کنید. از آنجا که هر مشتری جدید کد یک طرفه دریافت می کند ، می توانید تبدیل را ردیابی کنید و ROI را با سهولت محاسبه کنید.

وفاداری را با کارتهای هدیه

پاداش دهید. باید کارتهای هدیه را به استراتژی فروش خود اضافه کنید. اعتبارات رایگان مانند پول رایگان در جایگاه کفش های مصرف کننده ایستاده است. چرا آنها را خرج نمی کنیم؟ داده های بازار نشان می دهد که کارتهای هدیه نه تنها فروش بیشتری را هدایت می کنند بلکه باعث افزایش متوسط ​​حجم سفارش می شوند.

کارتهای هدیه برای تبلیغات اختصاصی که به پیام های شخصی شده به وفادارترین مشتریان ارسال می شوند ، عالی هستند. آنها از وفاداری خود ابراز قدردانی می کنند و طبیعتاً بهترین مخاطبان شما را به سمت خرید بعدی سوق می دهند.

 پیام با اعتبار کارت هدیه رایگان

دسترسی خود را با کدهای ارجاعی گسترش دهید

در دنیای ایده آل ، همه مشتریان خوشحال شما نظر خود را با دوستان یا خانواده و به طور مداوم دسترسی بالقوه خود را گسترش دهید. در دنیای واقعی ، شما باید برای تبدیل مشتری های رضایت بخش به طرفداران واقعی برند ، تلاش کنید.

تلاش زیادی برای خوشبختی نیست.

Voucherify یک مدیر ساده برای ایجاد کدهای ارجاع برای مشتریان جدید و پاداش برای مراجعه کنندگان به شما می دهد. این کمپین های ارجاع دو طرفه با موفقیت از غول های بازار مانند Uber استفاده می شود.

 برنامه ارجاع دو طرفه با Voucherify

وقتی کمپین ارجاعی را به داشبورد Voucherify اضافه می کنید می توانید آن را با Braze همگام سازی کنید و مشتریان فعلی خود را برای پیوستن به برنامه دعوت کنید. 19659004] به ارجاع کنندگان پاداش دهید و مشتریان جدید را با انگیزه های هدفمند درگیر کنید. از میان بسیاری از انواع تخفیف یا اعتبار هدیه به هر ارز انتخاب کنید.

آنها را با پیشنهاد سبد خرید رها شده به عقب برگردانید

Braze با به روزرسانی های مداوم ، مشخصات مشتری 1: 1 را به شما ارائه می دهد. از این بینش ها برای جذب کاربران خفته و برنامه ریزی گردش کار خودکار که به عدم تحرک طولانی مدت پاسخ می دهد ، استفاده کنید.
یک الگوی در Braze ایجاد کنید با یک ویژگی خاص که یک کد تشویقی منحصر به فرد را تعریف می کند. این می تواند یک کارت هدیه ، تخفیف درصد ساده و یا مشوق های مختلفی باشد که می توانید در داشبورد Voucherify یک تست / ساعت تست کنید تا موثرترین مورد را در طول زمان انتخاب کنید.

 پیشنهادات خرید خودکار رها شده

API قدرتمند برای مدیریت تبلیغات

وقتی می دانید که چگونه می توانید کد های تبلیغی را ایجاد و تحویل دهید ، احتمالاً تعجب می کنید چه چیز دیگری است. چگونه مشتریان شما در واقع می توانند از مشوق های خود استفاده کنند؟ Voucherify برای ایجاد ، توزیع و مدیریت کلیه تبلیغات تبلیغی در یک مکان ساخته شده است. تنها کافیست API Voucherify به سیستم شما متصل باشد.

این اتصال به مشتریان شما این امکان را می دهد تا کدهای تحویل شده از طریق Braze ، مستقیماً در برنامه یا وب سایت خود را بازخرید کنند. پس از همگام سازی Voucherify API با سیستم شما و حساب Braze ، یک جریان داده ثابت فراهم می کند که یکپارچگی استراتژی فروش خود را ارائه می دهد.

آیا شما آماده امتحان کردن هستید؟

برای یک محاکمه رایگان و سعی کنید Voucherify را امتحان کنید. شما 30 روز فرصت دارید تا ایده های منحصر به فرد خود را برای تبلیغات آزمایش کنید ، یاد بگیرید که چگونه آنها را در پیام های Braze خود قرار دهید و قدرت یک تجربه جدید بین کانال را ایجاد کنید که با انگیزه ها ایجاد شده است. بدون رشته های پیوست شده ، کارت اعتباری لازم نیست.

{{CTA}}

بیاموزید که چگونه تجربه مشتری برجسته را با Voucherify و Braze بسازید

محاکمه رایگان را شروع کنید

{{ENDCTA}}