پزشکی از راه دور: واقعیت جدید بهداشتی

پزشکی از راه دور: واقعیت جدید بهداشتی

پزشکی از راه دور: واقعیت جدید بهداشتی

پیش از مارس 2020 ، پزشکی از راه دور خدمتی بود که به ندرت استفاده می شد. معمولاً چت ویدیویی با پزشک خود یا دریافت مراقبت پزشکی از طریق تلفن یا از طریق ایمیل معمول نبود. با این حال ، از زمان ابتلا به بیماری همه گیر COVID-19 ، پزشکان بیشتری به منظور ارتباط با بیماران و ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی ، به پزشکی از راه دور روی می آورند.

طبق تحقیقات Grand View ، پزشکی از راه دور فقط یک مد همه گیر نیست ، با رشد سالانه نرخ 22.4٪ و ارزش بازار پیش بینی شده 298.9 میلیارد دلار تا سال 2028. این تحقیق نشان دهنده این است که پزشکی از راه دور برای ماندن در اینجا قرار دارد ، به عنوان ستونی از نحوه ارائه مراقبت ، و اینکه چه نوع مراقبت هایی اکنون توسط شرکت های بیمه تحت پوشش قرار می گیرند. [19659003] فراتر از راحتی آن برای بسیاری از افراد ، تعاملات مراقبتی ساده به طور منحصر به فردی از جمعیت های آسیب پذیر حمایت می کند ، مانند اعضای Medicare و Medicaid زیرا این موارد را پشتیبانی می کند:

  • بیمارانی که انعطاف پذیری لازم برای وقت گذرانی از کار برای مراجعه به دکتر را ندارند
  • بیماران با چالش های حمل و نقل ، و یا کسانی که ممکن است در حمل و نقل عمومی در طول همه گیری احساس راحتی نکنند
  • بیمارانی که در سیستم مطب دچار نقص ایمنی هستند یا در غیر این صورت در معرض عفونت هستند
  • نظارت مداومتر بر بیماری مزمن
  • گزینه مقرون به صرفه و مناسب برای مراقبت های بهداشتی
  • بیمارانی که از هرجای دیگر نیاز به دسترسی به بهداشت دارند

پزشکی از راه دور و جمعیت پزشکی و پزشکی

پزشکی از راه دور فرصت های اعضای Medicaid و Medicare را ارائه می دهد برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی در یک محیط دیگر. برای برخی از اعضا ، پزشکی از راه دور متناسب با سبک زندگی آنها است و انعطاف پذیری بیشتری را فراهم می کند ، نه اینکه نیاز به مطابقت با ساعات محدود مطب های مراقبت های بهداشتی داشته باشد. در مقیاس وسیعتر ، پزشکی از راه دور جایگزینی را فراهم می کند که به افراد بیشتری امکان دسترسی به مراقبتها را می دهد ، چه به صورت حضوری و چه از طریق فناوری.

تغییر زیرساخت های سیستم مراقبت های بهداشتی از طریق ارائه دهنده خدمات پزشکی و بیمه از طریق پزشکی از راه دور پشتیبانی می کنند. برای سازمانهای مراقبتی و پرداخت کنندگان ، پزشکی از راه دور فرصتی جدید برای سوق دادن بیشتر اعضا و همچنین مسئولیت پذیری اعضا برای مراقبت از خودشان فراهم می کند.

پزشکی از راه دور راهی مطمئن برای اعضا فراهم می کند تا بدون ایجاد ترس و اضطرابی که بسیاری از افراد هنگام مراجعه به پزشک با آنها روبرو هستند ، با مراکز ارائه دهنده خدمات خود ارتباط برقرار کنند. از آنجا که پزشکی از راه دور امکان ارائه آزمایش ، بررسی سطح و یا گرفتن خون را به ارائه دهندگان نمی دهد ، فرصتی منحصر به فرد برای بیماران فراهم می کند تا با پزشکان خود راحت باشند و در صورت نیاز برای مراقبت ، احتمال مراجعه حضوری به پزشک را برای آنها فراهم می کند.

چگونه کارت های هدیه می توانند از اقدامات مراقبت از راه دور پزشکی پشتیبانی کنند

بنابراین چگونه مشوق ها در مکالمه پزشکی از راه دور جای می گیرند؟ مشوق ها ، به ویژه کارت های هدیه فرقه های کوچک ، فرصتی جذاب تر را برای سازمان های مراقبتی و پرداخت کنندگان فراهم می کنند تا با تهیه کارت هدیه به اعضا ، در حالی که قرارهای مراقبت های پیشگیرانه را به صورت آنلاین انجام می دهند ، به پذیرش پزشکی از راه دور بپردازند. این مشوق ها با ارائه کارت های هدیه با مارک های سالم مانند CVS® و سرآشپز خانگی.

ساخت مجله پزشکی از راه دور برنامه هایی برای تشویق اعضا در نهایت منجر به مشارکت بهتر در مراقبت های بهداشتی و Medicaid و Medicare سالم تر می شود. تشویق های کوچک مانند کارت های هدیه برای سرعت بخشیدن به این تنظیمات طراحی شده اند.

برای خرید حساب در Platform Eng Engage2Reward ثبت نام کنید تا امروز با تخفیف مارک های کارت هدیه سالم را خریداری کنید!

 امروز ثبت نام كن