محیط 81 از پلتفرم جدید SASE با ترکیب NaaS با قابلیت های امنیتی ابر رونمایی می کند

محیط 81 از پلتفرم جدید SASE با ترکیب NaaS با قابلیت های امنیتی ابر رونمایی می کند

Perimeter 81 ، ارائه دهنده پیشرو شبکه Zero Trust برای شرکتها و سازمانها ، پلت فرم جدید Secure Access Edge (SASE) را اعلام کرد که از شبکه خود به عنوان یک سرویس ارائه می دهد با قابلیت های امنیتی پیشرفته ابری از SonicWall ، یک شرکت نمونه کارها در فرانسیسکو شرکا استفاده می کند.

پلت فرم یکپارچه و بومی ابر ، دسترسی صفر اعتماد را به منابع داخلی ، امنیت اینترنت کاربر و شعبه ، اتصال متقابل شعبه و امنیت نقطه پایانی فراهم می کند.

توسط گارتنر به عنوان یکی از امیدوار کننده ترین فن آوری های نوظهور در شبکه های سازمانی ، SASE یک مدل معماری ابری است که از دسترسی ایمن پویا به دارایی های سازمانی با ترکیب چندین فن آوری شبکه تحویل شده به عنوان یک سرویس ، از جمله Secure Web Gateway ، Broker Access Cloud Access Security ، Firewall-as-a-service (FWaaS) و Zero Touch Network Access پشتیبانی می کند. با قابلیت های WAN (یعنی SDWANaaS).

در نوامبر 2019 ، Perimeter 81 با SonicWall برای ادغام ویژگی های خدمات امنیتی خود از جمله فیلتر کردن محتوا ، کنترل برنامه ، سیستم پیشگیری از نفوذ (IPS) ، سندبورد سازی پرونده ، حافظه عمیق در زمان واقعی همکاری کرد. InspectionTM (RTDMI) ، آنتی ویروس و موارد دیگر ، برای ایجاد یکی از قویترین پیشنهادهای SASE در فضای امنیتی شبکه.

پیرامون 81 در Q1 راه اندازی وب وب و DNS Filtering را آغاز می کند و با SonicWall به تدریج ویژگی های امنیتی را در طول سال 2020 با شروع FWaaS به مشتریان ارائه می دهد. قابلیت های اضافی ، از جمله امنیت SaaS و Platform Protection Endpoint ، بعداً در سال معرفی می شود.

با ادغام بستر های نرم افزاری Cloud SonicWall's Capture Cloud و فناوری های تشخیص و جلوگیری از نقض در زمان واقعی ، پلت فرم Perimeter 81 SASE سازمانها را جامع و کاملی ارائه می دهد. یک راه حل امنیتی یکپارچه برای تأیید اعتبار و مصرف نیازهای شبکه و امنیتی آنها در تمام لبه های شرکت.

مشاغل می توانند بدون توجه به موقعیت مکانی آنها به یک شبکه امن امن متصل شوند و به منابع فیزیکی و ابری دسترسی پیدا کنند ، به تیم های IT اجازه می دهد تا به راحتی و به راحتی به شبکه و سازمان سازمان خود دسترسی داشته و در یک چابک ، با کاربرد آسان ، مقرون به صرفه و راه مقیاس پذیر.

"مصرف راه حل های جدید امنیت شبکه و امنیت سایبر باید اساساً تغییر کند. Amit Bareket ، بنیانگذار و مدیرعامل Perimeter 81 گفت: با توجه به نیروی کار امروزی که به طور فزاینده ای توزیع می شود و موبایل ، این تغییر پارادایم با جایگزینی مدل شبکه سنتی مبتنی بر محیط با سیستم عامل های ابری ، سایبر و امنیت شبکه آغاز می شود.

" مشارکت با SonicWall و یکپارچه سازی SASE اولین قدم مثبت به سوی این تحول در بازار است. شرکت ها به دنبال راه حل هایی هستند که از نظر ابری ، کاربردی آسان باشند و بسیاری از کارکردها را در یک فروشگاه متوقف کنند.

"ما حاشیه خدمات دسترسی ایمن با تحویل ابر را تحویل خواهیم داد که برای تأمین امنیت این نیازهای دسترسی به تجارت دیجیتال مورد نیاز است."

"مدل های امنیتی موجود نتوانند نیازهای تجارت دیجیتال امروز را برآورده کنند. . بیل کانر ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت SonicWall گفت: سازمان ها به دنبال اتخاذ راه حل های یکپارچه و هوشمند شبکه و امنیت هستند که قدرت محاسبه را در ابر و لبه تأمین می کنند.

"قابلیت های امنیتی پیشرفته ابری SonicWall و ارائه خدمات ابتکاری شبکه ایمن مبتنی بر Cloud Perimeter 81 به ما این امکان را می دهد تا پیشرفته ترین پلتفرم SASE موجود را امروز ارائه دهیم و خود و مشتریان خود را در صدر یک بازار نوظهور و امیدوار کننده قرار دهیم."