ماه رمضان را از طریق هدیه دادن سخاوتمندانه جشن بگیرید

Generosity with Gift Cards

ماه رمضان را از طریق هدیه دادن سخاوتمندانه جشن بگیرید

از امشب ، مسلمانان در سراسر جهان شروع ماه رمضان ، ماه مقدس را جشن می گیرند. این مناسبت با دعا ، صلح ، شفقت ، بخشش و آرامش مشخص شده است. بیش از آن ، روزه گرفتن و کارهای خیرخواهانه برای کسانی که توانایی انجام آن را دارند واجب شمرده می شود. به ناظران یادآوری می شود که سخاوتمند باشند و فعالیتهای خیرخواهانه خود را افزایش دهند. از امشب و برای ماه بعد ادامه می یابد ، ناظران ماه رمضان را با هدیه دادن سخاوتمندانه جشن می گیرند. به خصوص در تعطیلات پرمشقت مانند این ، تیم eGifter مفتخر است که مهربانی و هدیه دادن را با کارت های هدیه تسهیل کند.

اقدامات خیرخواهانه مهربانی – اکنون شروع کنید

روش های زیادی برای ابراز مهربانی و خیرات وجود دارد. و سخاوت لازم نیست بانک را بشکند. به عنوان مثال ، به جای اینکه یک وسیله یا لباس جدید برای خود بخرید ، برای یک کالای ضروری کارت هدیه بخرید. "فقط به همین دلیل" آن را از طریق ایمیل یا پیامک برای شخصی که نیاز دارد ارسال کنید. در غیر این صورت ، به جای اینکه افرادی به شما هدیه تولد بدهند ، از آنها بخواهید در عوض به خیریه مورد علاقه خود کمک کنند. ایده دیگر این است که جامعه را برای یافتن شانس مددکاری اسکن کنید. مانند ، وقتی می بینید کسی با لاستیک منقبض به سمت خود کشیده شده ، بایستید و کمک کنید. فقط ممکن است لازم باشد از تلفن همراه شما استفاده کنند. مطمئناً شما فقط با حضور در آنجا تفاوت ایجاد کرده اید. سپس ، از آنها بخواهید که آن را به جلو بپردازند – این خوبی را به آینده گسترش دهید.

کارت های هدیه خیریه انتخاب ، بخشندگی و رعایت ماه رمضان

خانواده eGifter به جوامع محلی خدمت می کند

هنگامی که می گوییم فروتن هستیم که در کمک به جامعه مشارکت می کنیم ، منظورمان این است. سازمان های غیرانتفاعی مانند Harlem Childrens Zone و Kipp Schools برای ارسال کارت های هدیه برای دانش آموزان ، خانواده ها و اعضای جامعه به eGifterRewards.com متکی هستند. به یاد داشته باشید ، شخصی که امروز به یک دست نیاز دارد ، به احتمال زیاد فردا دستش را می دهد. بیایید کنار هم باشیم هدایای سخاوتمندانه بسیاری از موارد را ممکن می کند.