قانونگذاران درمورد نگرانی های عفونی ، رایزن پروکسی را برای بیل امداد COVID-19 در نظر می گیرند

قانونگذاران درمورد نگرانی های عفونی ، رایزن پروکسی را برای بیل امداد COVID-19 در نظر می گیرند

قانونگذاران درمورد نگرانی های عفونی ، رایزن پروکسی را برای بیل امداد COVID-19 در نظر می گیرند

با حداقل دو عضو مجلس نمایندگان در مورد COVID-19 مثبت ، تماس ها در حال انجام برای مراحل رای گیری جایگزین است اگر بسته نجات اقتصادی 2 تریلیون دلاری با رضایت متفق القول قابل تصویب نباشد ، به این معنی که هیچ نماینده ای برای حضور در مجلس وجود ندارد.

با توجه به این واقعیت ، بهترین گزینه رای گیری نماینده خواهد بود ، طبق گفته رئیس کمیته مقررات مجلس ، جیم مک گاگور ، رئیس کمیته قوانین مجلس ، که گفت که رای گیری از راه دور از جدول خارج است.

صحبت از طریق تلفن به C-SPAN در تاریخ 25 مارس ، مک گاور گفت: بهترین گزینه این است که بسته نجات اقتصادی را با رأی صوتی یا رضایت متفق القول تصویب کنیم ، که هیچ یک از آنها مستلزم حضور کامل مجلس نیست.

"اگر ما نتوانیم این کار را انجام دهیم. موافقت دو حزب ، ما باید راه های دیگری پیدا کنیم. " "برخی از مردم پیشنهاد می کنند ما از راه دور رأی دهیم. برخی دیگر احتمالاً رای گیری درمورد رای گیری را پیشنهاد می دهند. این مجدداً باید قوانین را تنظیم کند. "

" ما برخی از چالش های قانون اساسی ، چالش های لجستیکی ، چالش های امنیتی را داریم. " "اگرچه بعضی از این موارد ساده و از نظر واقعی به نظر می رسند ، اما در زندگی واقعی بسیار پیچیده است."

 Epoch Times Photo
سناتور مایک انزی (R-WY) گذشته مجسمه بنیامین فرانکلین در پایتخت آمریکا در واشنگتن ، در 24 مارس 2020. (رویترز / آل دراگو)

در گزارشی جدید که روز دوشنبه منتشر شد ، مک گراور نتیجه گیری کرد که اگر رضایت متفق القول نتواند ، رای موافق جایگزین مناسب خواهد بود.

مک گاورن در این گزارش نوشت: "مجلس می تواند رای دادن به پروکسی را اجرا کند ، که در آن عضو غایب به نماینده فعلی نماینده خود را برای رای گیری واقعی برای آنها ارائه می دهد ، برای یک دوره زمانی مشخص." گزینه های موجود تحت شرایط. "

" اگر توافق جهانی حاصل نشود ، ممکن است یک تغییر محدود زمانی مانند افزایش رضایت آراء یا رأی موافق به منظور کمک به عملکرد مجلس اتخاذ شود. "

رأی دادن به پروکسی باعث می شود اعضای بدون رأی دادن رای دهند بازگشت به واشنگتن ، و شامل اجازه عضو فعلی برای رای گیری به نمایندگی از آنها خواهد شد.

مک گاورن در نامه ای همراه با گزارش نوشت: "این لحظه اضطراری ملی است." "ضروری است که ما سریع و در هفته ها و ماه های آینده به گونه ای عمل کنیم که صداقت این نهاد را حفظ کند تا بتوانیم نه تنها به این بحران ، بلکه در موارد اضطراری آینده نیز پاسخ دهیم."

هنوز مشخص نیست که حمایت زیادی از این پیشنهاد خواهد داشت. سخنگوی سخنگوی كوی كوك مك كارتی (R-Calif.) از آن حمایت كرد ، اما سخنگوی این سخنان گفت كه این "گزینه ارجح" نیست.

"بعضی از اعضای ما قرنطینه شده اند." می.) ، در توییتر . هیلی اضافه کرد: "ما باید برای اعضای قرنطینه شده گزینه آراء پراکسی را بفهمیم ، که در حال حاضر در صورت بروز همه گیری در قوانین خانه وجود ندارد."

"پارلمان های اروپا نیز با این موضوع دست و پنجه نرم می کنند و تغییرات سریع را انجام می دهند."

 Photo Epoch Times
نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان مجلس ، در 23 سپتامبر سال 2020 در خارج از دفتر خود در کاپیتول هیل ، واشنگتن صحبت می کند. (AP Photo / اندرو هارنیک ، استخر)

سطح جنگ سرمایه گذاری "

مذاکره كنندگان چهارشنبه گفتند كه سناتورهای آمریكا و مقامات دولت ترامپ به توافق بر سر لایحه تحریک اقتصادی عظیم رسیده اند.

مجلس سنا بعداً در همان روز به بسته 2 تریلیون دلاری رای خواهد داد و انتظار می رود كه مجلس نمایندگان را دنبال كند. به زودی.

"این یک سطح از زمان سرمایه گذاری در کشور ما است ،" رهبر اکثریت مجلس سنا میچ مک کانل (R-Ky) در سخنرانی با اعلام پیمان پس از روزها مذاکرات بین نمایندگان جمهوریخواه و دموکرات ، خزانه داری گفت. [دبیرکلاستیونمنوچین،ودیگردستیارانارشدرئیسجمهوردونالدترامپ

مک کنل گفت: "ما امروز می خواهیم این قانون را تصویب کنیم ،

 Photo Epoch Times
اکثریت سنا. سناتور رهبر میچ مک کانل (R-Ky) در 5 فوریه 2020 با کاپیتول در واشنگتن با رسانه ها صحبت می کند. (Charlotte Cuthbertson / The Epoch Times)

رهبر اقلیت سنای چاک شومر (DN.Y) اندازه گیری "بزرگترین بسته نجات در تاریخ آمریکا" ، توصیف آن به عنوان "برنامه مارشال" برای بیمارستان ها و نیازهای پزشکی ، در اشاره به برنامه بودجه ایالات متحده که به بازسازی اروپا پس از جنگ جهانی دوم کمک کرده است.

"کمک می کند. راه ، کمک بزرگ و کمک سریع. "Schumer گفت.

متن این پیمان قرار نیست تا چهارشنبه در دسترس باشد.

 Epoch Times Photo Photo
رهبر اقلیت سنا سناتور چاک شومر (DN.Y.) پس از استدلال های پایانی استیضاح با رسانه ها گفتگو ریال رئیس جمهور دونالد ترامپ در 3 فوریه 2020 در واشنگتن. (شارلوت كوتبرتسون / The Epoch Times)

مک كونل گفت كه این بسته به منظور كمك به آمریكایی ها در پرداخت صورتحساب در هنگام اخراج شغل مربوط به شیوع ، گسترش بیمه بیكاری و وامهای اضطراری را به مشاغل كوچك تحویل می دهد.

همچنین این "صنایع اصلی كلیدی را تثبیت می كند" و کمک های مالی برای بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در تلاش برای تهیه تجهیزات برای بیماران بیمار فراهم می كند ،

انتظار می رفت كه بسته محرک تقویت شود. اقتصاد با تزریق گسترده کمک ، از جمله صندوق 500 میلیارد دلاری برای کمک به صنایع سخت وام با وام و مبلغ قابل مقایسه برای پرداخت مستقیم تا 3000 دلار به میلیون ها خانواده آمریکایی.

پیش بینی می شود سایر مقررات شامل 350 دلار باشد. میلیارد وام برای مشاغل کوچک و 250 میلیارد دلار برای کمک به گسترش بیکاری.

شومر گفت که این شامل 100 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی است ، به علاوه پول برای سایر نیازهای مراقبت های بهداشتی.

150 میلیارد دلار دیگر برای کمک به دولت های ایالتی و محلی برای مقابله با شیوع بیماری کمک خواهد کرد.

شومر گفت دموکرات ها برای نظارت صدها میلیارد دلاری وامهایی که به صنایع آمریکایی ارائه می دهند ، قوانین نظارت دقیق را به دست آوردند. .

رویترز به این گزارش کمک کرد.

Tom on Twitter را دنبال کنید: OZImekTOM

.