خواهر می گوید ، ترامپ برای امتحان کالج ، پروکسی پرداخت کرد

خواهر می گوید ، ترامپ برای امتحان کالج ، پروکسی پرداخت کرد

خواهر می گوید ، ترامپ برای امتحان کالج ، پروکسی پرداخت کرد

NEW YORK پرزیدنت دونالد ترامپ به وی وكالت داد تا هنگامی كه دانش آموز دبیرستانی بود ، برای امتحان استاندارد دانشگاهی امتحان كند ، وی خواهرزد كه خواهان دبیرستان باشد ، می گوید:

در کتاب ، "خیلی زیاد و هرگز کافی نیست: چگونه خانواده من خطرناک ترین مرد جهان را ایجاد کردند" ، مری ترامپ می نویسد که ترامپ به کسی پرداخت کرده است تا SAT را بخواند ، امتحان ورودی که بیشتر ایالات متحده استفاده می کند. طبق گفته های نیویورک تایمز ، دانشگاه ها در جای خود هستند.

کتاب 240 صفحه ای ، در تاریخ 14 ژوئیه ، می گوید که ترامپ محصول پدر "جامعه شناس" او فرد ترامپ است.

او رئیس جمهور ایالات متحده را یک خودشیفته دروغگو و پدرش را به عنوان سلطه گر توصیف کرد. به نوشته نیویورک تایمز ، او می نویسد که ترامپ رفتارهای پیچیده ای را ایجاد کرده و "تقلب را راهی برای زندگی" می داند.

خانم ترامپ می افزاید: "امتیاز عالی كه پروكسی برای وی به دست آورد ، به آقای ترامپ كمك كرد تا بعداً به عنوان دانش آموخته دانشكده معتبر دانشگاه وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا دریافت كند ،" به نقل از تایمز ، با استناد به نسخه خطی از كتاب. .

مشاور ارشد کاخ سفید Kellyanne Conway ، هنگامی که در مورد این کتاب در روز سه شنبه سؤال شد ، به خبرنگاران در کاخ سفید گفت که این یک موضوع خانوادگی است. کانوی با اشاره به درجه ماری ترامپ در روانشناسی بالینی گفت: "او بیمار نیست ، عموی اوست."

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید ، کیلی مک مک ، روز سه شنبه گفت: "این یک کتاب باطل است و درباره آن است."

هیئت علمی کالج ، که آزمایش SAT را انجام می دهد ، بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

کانی وست قول پیروزی داد ، می گوید دیگر از ترامپ پشتیبانی نمی کند


کانی وست رپ اعلام کرد که دیگر از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ پشتیبانی نمی کند و گفت که او برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری شرکت خواهد کرد. مصاحبه ای که روز چهارشنبه منتشر شد.

وست ، که پیش از این حامی صوتی ترامپ بود ، روز شنبه اعلام کرد که وی برای ریاست جمهوری در سال 2020 نامزد می شود. وست و همسر واقعی تلویزیون وی کیم کارداشیان غربی از ترامپ در کاخ سفید دیدار کرده اند. وست با گفت: "من با این مصاحبه کلاه قرمزی را از بین می برم." وست به مجله Forbes با اشاره به نشان تجاری ترامپ "Make America Great Again" (کلاه بیسبال) اشاره کرد. "مانند هر کاری که در زندگی ام انجام داده ام ، (برای کسب پیروزی) انجام می دهم."

وی گفت که او تحت پرچم جدید – جشن تولد – اداره می شود.

REUTERS

.