تابستان Fun_June2020

تابستان Fun_June2020

تابستان در آخر اینجاست و امید زیادی برای زندگی آسان وجود دارد ، فرصتی برای بیرون رفتن و لذت بردن از دنیای اطراف ما. خوب ، حداقل این امید ما در طول این چالش مداوم پیرامون همه گیر در سراسر جهان است.

از آنجا که بسیاری از مکان ها به آرامی باز می شوند ، ایده های بسیار خوبی در مورد آنچه می توانیم انجام دهیم وجود دارد که در خارج از خانه یا تنها باشیم. بسیاری از فعالیتها را می توان تحت راهنمایی از راه دور اجتماعی که در آن زندگی می کنید ، کار می کنید یا بازی می کنید ، لذت برد بنابراین ، ما فکر کردیم که ممکن است جالب باشد که برخی از ایده های واقعی و واقعی را به اشتراک بگذارید ، و همچنین چیزهای جدیدی که شما ، خانواده های خود و حتی تیم های کارمند خود می توانید با هم انجام دهید.

اگر دوست دارید آشپزی کنید ، مطمئناً این فصل BBQ است ، اما فراتر از آن ، چرا برای یک گروه کوچک یک مهمانی بستنی درست نکرده و یا در یک مزرعه محلی توت فرنگی را انتخاب کنید و از توت فرنگی های خانگی توت فرنگی درست کنید! لیست کنید ، اما اگر می خواهید کمی ورزش کنید ، اکنون زمان بسیار خوبی برای پیاده روی در یک مزرعه آفتابگردان است ، در کنار ساحل قدم بزنید یا دنباله ای آرام در چمنزارها و جنگلهای پارک اطراف پیدا کنید.

در خانه می توانید یک باغچه بکارید ، محوطه سازی انجام دهید یا سرانجام با آن پروژه در فضای باز که اکنون از سنین با آن صحبت کرده اید ، پیش بروید.

دوچرخه خانوادگی با همسایگی و یا به یک پارک در نزدیکی می تواند یک سرگرم کننده با هم باشد. به عنوان یک اردوی شبانه در حیاط خلوت.

برای یک ساکت آرام ، چرا ن با توجه به دوستان و خانواده ، طلوع آفتاب یا غروب خورشید را انجام دهید.

مهم نیست که شما چه کاری انجام می دهید ، زیرا ما به آرامی در انتخاب فعالیتهای فضای باز ، سطح عادی را به دست می آوریم ، تیم در NGC برای کمک به جالب توجه و آسان فعالیتها ، به عنوان مثال از طریق گزینه های کارت هدیه پویا و انعطاف پذیر ما ، ارتباط برقرار می کند.

با فراهم کردن راهی برای حمایت از مشاغل محلی یا عملیات ملی مانند Target و Walmart ، به تیم های از راه دور خود کمک بزرگی می کنید. مسیر. به هر گزینه ای که فکر کنید ، NGC می تواند به تحقق آن کمک کند.