آنچه هر ارتوپد باید بداند

آنچه هر ارتوپد باید بداند

آنچه هر ارتوپد باید بداند

ارتوپدی ها به محض شروع تمرین باید در برنامه ریزی املاک اساسی شرکت کنند. سه بخش اصلی برنامه ریزی جامع املاک ممکن است با هم همپوشانی داشته باشند. در این مقاله به بحث در مورد برنامه ناتوانی و برنامه ریزی توزیع املاک می پردازیم. برنامه ریزی مالیات انتقال ، که مربوط به هدیه ، املاک و مالیات های دیگر است که ممکن است هنگام انتقال ثروت در طول زندگی یا در هنگام مرگ ایجاد شود ، در مقاله آینده مورد بحث قرار خواهد گرفت.

برنامه ناتوانی

برنامه ریزی ناتوانی با تصمیم گیری در رابطه با حقوقی سروکار دارد. ، مسائل مالی و پزشکی اگر قادر به تصمیم گیری برای خودتان نیستید ، مانند اینکه در بیمارستان بستری هستید. غیرقابل تحقق است که فرض کنیم اعضای خانواده در چنین شرایطی بتوانند تصمیم بگیرند. قوانینی که برای چنین تصمیماتی گرفته می شود ، نیز متفاوت است. این تصمیمات گاه به عهده ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و نهادهای مسئول مراقبت از فرد می باشد.

Sanjeev Bhatia

David B. Mandell

جراحان ارتوپدی باید چندین سند اصلی در محل خود داشته باشند که بطور معمول توسط وکیل برنامه ریزی املاک تهیه می شوند ، نام دقیق و الزامات آنها توسط قانون ایالتی کنترل می شود. اینها ممکن است شامل یک وصیت نامه زنده باشد ، که یک پرونده کتبی از خدمات پزشکی مورد نظر شما در شرایط خاص است. یک نماینده مراقبت های بهداشتی ، که یک شخص مورد اعتماد را به عنوان وکیل یا نماینده شما برای بیان خواسته های خود و تصمیم گیری در مورد مراقبت های بهداشتی در صورت عدم توانایی در ساختن آنها ، نام گذاری می کند. یک دستورالعمل پیشرفته ، که به طور معمول ترکیبی از خواست زندگی و اسناد پروکسی مراقبت های بهداشتی است. و یک وکالتنامه وکالت ، که شخصی را که به شما به عنوان نماینده خود اعتماد دارید ، معرفی می کند تا از طرف شما تصمیم گیری در مورد املاک ، مالی و سایر امور حقوقی را بگیرد.

برنامه ریزی توزیع املاک

برنامه ریزی توزیع املاک مربوط به اتفاقاتی است که برای دارایی ها پس از مرگ رخ می دهد. اگر بدون وصیت بمیرید ، اموال شما طبق روال قانونی که قانونگذار ایالتی برای شهروندان خود نوشت ، معروف به روده در حال مرگ است. این قوانین حاکی از آن است که نزدیکترین اقوام کسی که در روده می میرد ، بخشی از سهم اختصاص یافته ای از اموال متخلف را دریافت می کنند ، اما دوستان ، خیرین و دیگران این کار را نمی کنند. فرزندان بزرگواری که می توانند مثلاً مقداری از پول مورد نظر برای همسر زنده مانده را دریافت کنند. اثر غیر عملی در املاک بزرگتر می تواند ایجاد مالیات بر املاک باشد که هنگام همسر اول فوت شود ، اگر سهم روده بچه ها از املاک بیش از مبلغ معافیت فدرال یا ایالتی باشد. اگر والدین هر دو در روده بمیرند تصمیم بگیرند که چه کسی سرپرست آنها شود. بعلاوه ، فرزندان خردسال نسبت به سن بالاتر از سن مناسب خود که می توانند با برنامه ریزی مناسب مشخص شوند سهم خود از املاک را در هنگام سن 18 سالگی دریافت می کنند.

اگرچه اسناد برنامه ریزی املاک وابسته به دولت است ، در هر ایالت ، بهتر است وصیت نامه ای داشته باشید تا وصیت نامه نباشد. با این وجود ، در بسیاری از ایالت ها ، با داشتن وصیت نامه ، ممکن است کل دارایی شما در پروسه گیر شود ، فرایندی که تحت کنترل دادگاه است که دولت با وصیت شما اداره می کند. مشاوران برنامه ریزی املاک در اکثر ایالت ها توصیه می کنند یک اعتماد به نفس را با یک خواسته کوتاه بنام "اراده برانداز" ترکیب کنند. این تضمین می کند که بسیاری از املاک از پرهیز از مشروبات الکلی وقت گیر ، عمومی و پرهزینه جلوگیری می کند.

یک سند اساسی

یک اعتماد به نفس ، که گاهی اوقات به عنوان اعتماد خانوادگی یا اعتماد خانوادگی قابل برگشت نامیده می شود ، نام مشترکی برای اعتماد قابل بازگشت است که جهت را فراهم می کند. برای استفاده از دارایی های خود در حالی که زنده هستید و در زمان مرگ خود هستید. قابل revocable است ، به این معنی که می توانید هر زمان که خواستید آن را لغو یا اصلاح کنید. در طول زندگی ، شما ، متولی ، دارایی های منتقل شده به امانت را مدیریت و کنترل می کنید ، دقیقاً مثل اینکه آنها را به نام خود دارید. هنگامی که می میرید ، دارایی های اعتماد به طور خودکار به هر کس که در اعتماد باشد ، خارج از روند پروب ، منتقل می شود. از مزایای دیگر اعتماد به نفس زندگی می توان به اجتناب از عدم تمایل غیر عمدی ناشی از اجاره مشترک و جلوگیری از کنترل دادگاه دارایی ها در صورت عدم توانایی اشاره کرد. بنابراین ، متخصصان ارتوپدی ممکن است بخواهند از یک اعتماد زندگی به عنوان سند برنامه ریزی املاک بنیاد خود استفاده کنند.

افشای اطلاعات: بهاتیا و ماندل هیچ گونه فاش مالی را گزارش نمی دهند.